!

Opmerkingen: hole 2 en 10 zijn ingekort (nu par 3) . Algemeen Rookverbod.

Laatste wijziging baanstatus: 15 juni 2024

De baan is open

Qualifying ronde mogelijk

Trolleys toegestaan

Buggy's toegestaan

Putting green open

Driving range open

Zomer greens

Baanstatus  >

Ledenbijeenkomst Baanplannen: Waar & Wanneer en Inschrijfformulier

Inschrijven

Inschrijven voor de fysieke ledenbijeenkomst in de clubzaal op de Noordwijk

Wanneer
Dinsdag 26 oktober van 19:30 uur tot 21:30 uur
Deze sessie wordt verplaatst naar een latere datum. De nieuwe datum wordt nog gecommuniceerd.

Waar
Clubzaal Noordwijkse.

Hoe
Het betreft uitsluitend een fysieke bijeenkomst.

 

Ledenbijeenkomst vragen over Baanplannen in de clubzaal

Wij willen iedereen van harte uitnodigen voor de ledenbijeenkomst op dinsdag 26 oktober, die van 19:30 tot 21:30 uur (Nog te bepalen nieuwe datum) zal plaatsvinden in onze clubzaal op de Noordwijkse. Tijdens deze bijeenkomst kunnen de leden vragen stellen over de door het bestuur voorgestelde plannen voor vervanging van de greens en aanpassingen aan de baan, zoals deze op 18 september zijn gepresenteerd. Ook zal het bestuur in gaan op alternatieve ideeën die aangedragen zijn. De bijeenkomst in het clubhuis zal enkel een fysieke bijeenkomst zijn, we zullen deze bijeenkomst niet via een online livestream aanbieden.

Om goed deel te kunnen nemen aan deze bijeenkomst willen we je vragen om de opname van de ledenbijeenkomst van 18 september hier te beluisteren, aangezien we niet weer de hele presentatie zullen gaan geven, maar enkel vragen beantwoorden. Ook is hier de opname te bekijken van de vragensessie op 7 oktober.

We kijken uit naar jouw aanwezigheid en vragen je van te voren in te schrijven. Uiteraard is het geldende Corona protocol ook op deze bijeenkomst van toepassing.

Sluit venster